200 Lira’ya Şık Görünmek Çok Zor Olmasa Gerek

By | 15 Ekim 2016

Bazen çok güzel görünmek, şık görünmek için çok zengin olmaya gerek yoktur. Kaliteli ve uygun görünmek belki herkes için çok söz konusu olamayabilir. Ancak indirim dönemlerini, kampanyaları takip etmek birçok insanı kaliteyle ve ucuzlukla tanıştırabilir.

İşe bluzla başlayabilirsiniz, şu sıra hemen hemen bir çok markada çok şık bluzlar çok uygun fiyata alınabilir. 40 liraya bir bluz aldığınızı düşünün. (Mango‘da var bulursunuz.) Sonra altına bir pantolon, havuç paça olsa güzel olacaktır. 40-50 arası rahat bulunur. Ayakkabı yine gördüğüm kadarıyla 70-80 arasına düşen fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Buna bir de çanta eklersek 50 lira dolaylarında evet bütçemizi aşmış olabiliriz. Ama bunlar gezdikçe daha uygunu bulunacak ürünler. Tabi bir iki takı toka olayına da girecek olursak 15-20 lira harcadığımız zaman aldıklarımızla kombine edecek tarzda birşeyler bulabileceğimize inanıyorum.

mango-mont-modeli

Bunların hepsini Mango‘da, Adil Işık’da Herry’de şu Ekol’de Journey’de bulabileceğinize inanıyorum. Beta’nın ayakkabılarında da ciddi anlamda indirimler var şu sıra aklınızda bulunsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir