2017 Evden Ek İş İmkanları

By | 24 Aralık 2016

Evden veya serbest zamanlı ek iş yapma konularıyla ilgili internette çok fazla sayıda web sayfası mevcut. Bu sayfaların çoğu ek iş fırsatlarıyla ilgili özet bir bilgi sunuyorlar genelde faydalı oluyorlar. Nasıl para kazanılır?

Ancak bunların arasında ziyaretçiye hiçbirşey sunmayan gereksiz web sayfaları da mevcut tabii. Bu sayfalarda ve diğerlerinde sayfaya gelen ziyaretçiler konuların altında iş taleplerini yazıyorlar. Bazıları herhangi bir iletişim bilgisi eklemezken bazıları ise telefonlarını da paylaşmakta. Genelde bu hatalar sayfaya giren iş arayan kişinin bulunduğu sayfayı işverenin sayfası gibi algılamasından kaynaklanıyor.

2017-is-fikirleriTabi bunda ilgili web sayfası sahiplerinin de katkısı yüksek.

Evden iş yapmayla ilgili olarak, genelde her dönemin bazı moda işleri oluyor.

Bashettiğimiz web sayfalarındaki evde şu iş yapılır, bu iş yapılır şeklindeki yönlendirmeleri lütfen unutun. Evde siz neler yapabilirsiniz, neler üretebilirsiniz buna odaklanın. El örmesi ürünler, yemek, tatlı, poğaça gibi imalatlar… Bunları işletmelere satabilirsiniz. Olmadı herhangi bir semt pazarında bir kenarda satmayı deneyebilirsiniz. Evet, pazarcılık önemli bir alan.

Web tasarım, sitelere, bloglara içerik hazırlama işleri… Bunlar sizlerin sıfırdan üretebileceğiniz çalışmalara örnek olabilir. Kozmetik ürünlerinin temsilciliğiyle eş dost komşularınıza satış yapabilirsiniz. Satış ortaklığı sistemlerine dahil olabilirsiniz. Özellikle sigorta satış ortaklığı konusu sağlam bir iş. Sağlam güvenilir bir acenteyle görüşün. Ancak buna dikkat;somut bir şey alınıp satılmadan veya para zincirlerine dayanan sistemlerden uzak durun.

Bunun yanında telefon üzerinden satış yapma konusu da değerlendirilebilecek bir alan.

Bu işlere ulaşmayla ilgili yukarıda bahsettiğimiz web sayfalarının içerik sayfalarından çok anasayfalarında reklam vermiş olan firmalara ulaşabilirsiniz. Genelde somut iş ilanı veya konular iç sayfalarda olmaz. Diğer taraftan facebook gruplarına bakabilirsiniz. Ve en önemlisi iş arama, cv sitelerine üye olunmalı. Ve tabii ki, İşkur’a da kayıt oluşturmalı.

 

One thought on “2017 Evden Ek İş İmkanları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir