Allianz Reklam Müziği Haydi Söyle

By | 12 Kasım 2016

Allianz Türkiye, sağlık sigortası ürünü için yeni bir reklam kampanyası başlatmış. Sağlık Sigortası odaklı yeni reklam kampanyasında müşterilerine müzisyen Kalben’in yorumladığı ‘Allianz Haydi Söyle’ şarkısı ile “Sen sadece sevdiğini söyle, Allianz Seninle” diyor.

Sağlık sigortacılığında sektör lideri Allianz Türkiye, hayatın her aşamasında müşterilerinin ve sevdiklerinin yanında olduğunu vurgulayan yeni bir reklam kampanyası başlattı. “Allianz Seninle” adını taşıyan kampanya için çekilen ve duygusal bir tonda hazırlanan filmde, gündelik yaşama dair sıcak ve doğal hikayelere, yeni yorumuyla “Haydi söyle” şarkısı eşlik ediyor.

11 Kasım Cuma gününden itibaren TV, yazılı basın, internet, sinema, radyo ve dijital olmak üzere tüm mecralarda yayımlanmaya başlayan olan reklam filminde, zor zamanlarda ihtiyaç duyulan tek şeyin, sevgi ve destek olduğunun altı çiziliyor.

Müşterilerinin sağlıklarını hayatlarının tüm evrelerinde korumayı ve ailelerinin yanında olmayı misyon edinen Allianz Türkiye, müşterisinin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış çok sayıda sağlık ürünü ve hizmeti olduğunu “Allianz Seninle” mottosuyla kalplere taşıyor.

Concept Ajans tarafından hazırlanan ve çekimleri dört gün süren reklam filminde, kreatif, dijital, PR ve prodüksiyon ekibi de dahil olmak üzere toplam 167 kişi görev aldı.

3 thoughts on “Allianz Reklam Müziği Haydi Söyle

  1. Tuna

    Bence gayet güzel ve etkileyici. Gelsin sağlık sigortası müşterileri.

    Reply
  2. Serkan

    iğrenç ötesi.. kadın resmen ot çekmiş hap atmış kafası bi milyon kendince şarkı söylediğini sanıyor

    Reply

Bir Cevap Yazın