Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi

By | 25 Eylül 2016

Evet bugün tüketim toplumunun bir parçası olarak, tüketmeye çalıştığım son üründen bahsedeceğim.

Çamaşır Kurutma Makinesi.  Yılmaz Erdoğan “vallahi ben bunu yapacaklarını biliyordum” diyor ya, Vizontelede. Aynı o hesap bende bunu yapacaklarını biliyordum diyorum.

Kurutma Makinaları çok oldu icad olalı  ama ben yeni tanıştım. Evime henüz aldım. Ya bu nasıl birşeydir bu ne güzel bir icaddır. Çamaşırı yerleştiriyorsun, kurutup sana geri veriyor, sadece kurutuyor mu? Hayır zerre  kadar da toz bırakmadan geri veriyor. Zor tarafları yokmu yok, mesela haznesini temizleme olayı var sadece çok kolay. çok az bir uğraşı var. Ama zahmetsiz gerçekten.
Düşünün çamaşırı asmıyorsunuz, kaldırmıyorsunuz, silkelemiyorsunuz oturduğunuz yerden çıkarıp katlıyorsunuz bitiyor. arcelik-camasir-kurutma-makinesiÇünkü size çamaşırı dolap kuruluğunda veriyor. Şiddetle tavsiye ediyorum. Artık hafta sonları çamaşır yıkamak benim için o kadar rahat ki, anlatamam. Gözümde büyütmüyorum yanyana iki makinadan birinden çıkarıyorum diğerine yerleştiriyorum. Aynı anda çalıştırıyorum. Asacak yer yok diye diğer postayı bekletmiyorum kasılmıyorum.

Kullanacak herkesin memnun kalacağına %100 emin olarak söylüyorum.

Kullanan arkadaşların yorumlarını görmek isterim, çünkü bu çamaşır kurutma makinesi yorumlarının insanlara gerçekten yardımcı olunduğuna inanıyorum ben.

3 thoughts on “Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi

 1. SERAP

  Arkadaşlar ben bundan 2 sene önce aldım markası önemli değil bence işlevi çok önemli herkese şiddetle öneririm.Düşünsenenize artık çamaşır asmak,çırpmak gibi bir derdiniz yok.Özellikle kış günlerinde çamaşır kurutmak bir kabus olur içeriye çamaşırları serersin aniden bir misafir gelir her taraf çamaşır dolu hadi topladın diyelim o evin içini saran deterjan kokusunu ne yapalım? Arkadaşlar almadıysanız mutlaka alın evlenecek arkadaşlar çeyizinizde olmasa olmazlardan biri mutlaka KURUTMA MAKİNASI olsun…………..

  Reply
 2. arçelik marka çamaşır

  Almadan önce gereksiz olduğunu düşünüyordum. Ancak birkaç kullanımdan sonra en az çamaşır makinesi kadar gerekli bir beyaz eşya olduğuna karar verdim.

  Reply
 3. çamaşır kurutma

  Ben de aldım çamaşır kurutma makinesi. Şimdiye kadar çamaşır kurutmak için harcadığım vakitlere üzüldüm. İçime işleyen tozlar da cabası.

  Reply

Bir Cevap Yazın