Bir Memurun Bershka Marka Trençkotu

By | 31 Ağustos 2016

berchka-trenckotBugün işe arkadaşlarımdan birinin Bershka marka trençkotuyla başladık. Zaten dün de mesaiyi yine aynı şeyle kapatmıştık.

Sevgili arkadaşım dün işyerinde unuttuğu trençkotunun başına gelebilecek olayların türlü türlü senaryosunu kurdu. Kabiliyetli, iyi de bir  oyuncu şüphe yok, ama anladık ki, iyi de senaristmiş. Bir devlet dairesine hırsız girdiğinde, o hırsızın trençkota ulaşmak için ne kadar yol yöntem deneyeceğini ve emeline  en sonunda nasıl ulaşacağını yol boyu senaryolarıyla öğrenmiş olduk.

Zaten bir devlet dairesinde ne bulabilir değil mi bir hırsız, bir MEMUR’un çok çok pahalı trençkotundan başka. Şimdi hepimiz o trençkotun fiyatının ne kadar olduğunu çok merakla bekliyoruz. Söylemiyor bizi ezmemek için sanırım. Bu kadar kıymetli bir trençkotun fiyatının ne kadar olduğu konusunda arkladaşlarla yorum yaptık ve sonunda şunda karar kıldık iki alternatif var ya arkadaşım aslında çok uygun denebilecek bir fiyata aldı, memur maaşıyla kıyaslayınca ona çok pahalı geldi, ya da gerçekten çok pahalıya aldı diye düşünüyoruz zaten arkadaşımız bu ay biraz zayıflamıştı muhtemelen hiç yemeyip onu aldı. Yoksa bir memur maaşıyla en fazla ne yapılır ki.

Bu arada bizi, koridordan geçip gelirken çarpmayalım diye tehdit ediyor o sizin bir kaç aylık maaşınız diye de ekliyor.  O trençkotu alması  gösteriyor ki, sevgli arkadaşım babadan zengin. Çünkü son aldığımız duyuma göre bu trençkot Bir Koç’un kızında, bir Sabancının kızında ve bir de Ahmedin kızında varmış.

Ben işe döneyim daha bir trençkot parası biriktirmek için bir kaç ay çalışmam gerekecek. sağlıcakla kalın.

Fiyatı hakkında fikri olan varsa aydınlanmak isteriz.

One thought on “Bir Memurun Bershka Marka Trençkotu

  1. sevil merve

    bu konuda daha rahat bıraktım artık sizleri üstüne montunuzu asmanıza kadar izin verdim artık düşünün :)) bekleyin beni yeni modellerle karşınızda olucammm

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir