Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

By | 25 Kasım 2017

Anadolu Sigorta, ‘Bireysel Siber Güvenlik Sigortası’ ile sigortalıları veri sızıntıları ve ihlallerinin potansiyel hasarlarına karşı koruyor.

İnternet ve dijitalleşme herkes için vazgeçilmez ve artık hayatın her alanına yayılmış durumda. Bu sürecin çıktılarından biri olarak siber risklerin kimi zaman oldukça büyük kayıplara yol açabildiği de ortada.

Özellikle son yıllarda hızla artan siber saldırılar, kurumların yanında bireyleri de hedef alıyor. Siber saldırılar sonucunda gerçekleşen kayıpların boyutları her geçen gün artıyor. İnternete ulaşımın artması ve kolaylaşmasıyla, önümüzdeki dönemde bu saldırıların şiddeti ve sıklığının da artması bekleniyor.

Anadolu Sigorta bu risklerin önüne geçmek için Bireysel Siber Güvenlik Sigortası’nı hayata geçirdi.

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası poliçesi, kişisel bilgi hırsızlığı ve siber saldırılara karşı kişinin kendini korumasına yardımcı olan internet taraması ile birlikte, siber risklerden ötürü kaynaklanabilecek maddi mağduriyetin giderilmesi ve danışmanlık hizmetini kapsıyor. Oldukça uygun fiyatla satışa sunulan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası, geniş kapsamlı teminatıyla öne çıkıyor.

Anadolu Sigorta Bireysel Siber Güvenlik Sigortası teminatı kapsamında Hukuksal Danışmanlık Hizmeti, Kimlik Hırsızlığı, Online Saygınlığa Zarar Verilmesi (E-Reputasyon), E-Alışveriş, Ödeme Araçlarının Hileli Kullanımı, internette geçmişe yönelik güvenlik taraması ve raporlama hizmeti içeren Anadolu Siber Güvenlik Hizmetlerini sunuluyor.

Anadolu Siber Güvenlik raporu ile bir tehdit oluşmadan önce, aylık olarak Dark ve Deep Web üzerinde müşteri rızası dışında kullanımda olabilecek kişisel verilere karşı, verilerini izlemek ve ilgili verileri korunma amaçlı müşterilere aksiyon planları sunulmaktadır.

Konuyla İlgili Teklif Almak için Organik Sigorta‘ya ulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir