Fi Yeni Sezon 13.Bölüm Fragmanı Yayında mı?

By | 8 Ekim 2017

Fi yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı merakla araştırılıyor.Fi 13.bölüm ne zaman yayınlanacak heyecanla  bekleniyor. fi dizisinin 13.bölüm fragmanı yayınlandı mı? yayınlanmadı mı ?sıkça merak edilen sorular arasında..Oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi gibi isimlerin yer aldığı dizi Puhu TV üzerinden yayınlanıyor. Show tv’de yayınlanacağı da söyleniyor Dizinin yönetmenliğini Mert Baykal yapıyor. Dizinin yeni sezon bölümlerinin yayınlanmasının beklendiği şu günlerde başrol oyuncularından Serenay Sarıkaya resmi instagram hesabı üzerinden konu ile ilgili bir paylaşım yaptı. Ay Yapım ve Puhu TV’de Sarıkaya’nın bu paylaşımına resmi hesapları üzerinden yanıt verdiler. Fi son bölümde Duru, Ceren ile kavga etti. Tüm grup ondan uzaklaştı ve Duru çıkarsa biz yokuz dediler.

Deniz, “İnadı bırak ve onlardan özür dile” dedi. Duru, “Beni Can yüzünden cezalandıramazsın. Ben onu isteseydim onu seçerdim. Ama ben senin yanındaydım. Sen de bir kere benim yanımda dur. Haklı veya haksız olayım.

Seçimini yap. Beni böyle tehdit edemezsin. Ben bu ekibin baş dansçısıyım. Senin sözünden çıkmayacak minnoş bir ev kedisi değilim.

Şimdi beni rahat bırak hazırlanmam lazım” dedi. Deniz tekrar geldi ve ekipten özür dileyip dilemeyeceğini sordu. İkili arasındaki ipler gerildi ve Deniz Duru’ya gösteriye çıkmıyorsun dedi ve onun yerini Ceren’e verdi.

Duru sinir krizi geçirdi ve Can’ın yanına gitti. Fi yeni 13. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın