Fitalat İçermeyen Chuck and Friends Okul Çantası

By | 25 Eylül 2016

Yıllar sonra eylül ayını beklemek ilk defa heyecan verdi.

Oğlum, gözümün nuru okula başladı.  Çok güzel çok heyecan verici, Allah herkese önce evlat nasip etsin sonra onunla yaşanan tüm güzellikleri.

“Eylül ayı bir seni beklerken güzeldi, bir de beklediğini bilince” demiş şairin teki 🙂 .

Şimdi çok daha güzel, her sabah okula çocuğumu kendi ellerimle gönderme hayalim bu yıl gerçek olacak inşallah.

Tabii bunlar olayların manevi boyutları, bir de olayların maddi boyutu var. Okul masrafları biraz bütçeyi zorladı. İngilizce kitapları canımıza okudu. Bir okul taksiti kadar kitaplara ve okul gereçlerine masraf yaptık. Okulun dışında aldığımız tek şey okul çantası. Mevzu çocuk olunca ince eleyip sık dokuyorum ve bu da beni biraz yoruyor gibi. Bütün bir hafta sonumu neredeyse okul çantaları bakmayla geçirdim diyebilirim. Sonunda güzel bir çanta bulduk, tabii sadece güzel olması yetmiyor. Bu sonuçta en az bir yıl sürekli çocuğun elinde olacak bir nesne. Her gün temas edecek kullanacak, o açıdan rastgele almayı sevmiyorum. Neyse çantanın güzel olmasının yanı sıra sağlık açısından da bir zararının olmadığını öğrendikten sonra aldık. Zaten aldığımız yer seçkin bir çocuk ürünleri mağazası. Çanta iki yıl garanti kapsamında. Ayrıca bir yıl boyunca da ücretsiz sağlık taraması hediyesi var çocuklara.

chuck-and-friends-cantaOğlum Chuck and Friends çantasını sevdi. Almadıysanız tavsiye ederim. Üründe alır almaz bile hiç bir koku yok. En önemlisi hemen hemen her şeyde olan Fitalat yok ürünün yapımında. Zaten bu fitalat maddesinden dolayı oğlumu sadece tahta oyuncaklarıyla başbaşa bıraktım.

Evet bu bizim oğlumla ilk eylül ayı serüvenimiz. Allah daha nicelerini nasip eder inşallah.

Bu arada Yaygan Marka bu okul çantasının fiyatı 60 TL civarında.

 

 

 

2 thoughts on “Fitalat İçermeyen Chuck and Friends Okul Çantası

  1. Pingback: Eylül Ayı Şimdi Daha Güzel | Tesettür Blog

  2. fitalatsız çanta

    Bu fitalat dedikleri ne berbat birşeymiş böyle. Neredeyse bütün oyuncaklara girmiş.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir