Hangimiz Sevmedik Erdal Bakkalı

By | 18 Eylül 2016

Bu aralar hemen hemen bütün dizilere bakıyorum ve sanırım izlemekten çok eleştiriyorum. Beğendiklerim de oluyor beğenmediklerim de haliyle. TRT’de Hangimiz Sevmedik diye bir diziye bakıyorum bu akşam. Son zamanlarda gördüğüm en kaliteli dizilerden. Altan Erkekli oynuyorsa zaten o dizide kalite vardır diye düşünenlerdenim. Konusu da güzel oyuncuları da. Biraz absürt olması da hoşuma gidiyor. En son Leyla ile Mecnun dizisi bu kadar hoşuma gitmişti. Ondan sonra çok takıldığım bu tarz bir dizi olmamıştı.

Yıllarca birbirlerine olan nefretlerinin altında bir aşk besleyen Münir ve Adile artık hem bir dünür hem de ortaktır. Çocukları Tarık ve Itır gizli evliliklerini ebeveynlerine nasıl açıklayacaklarını düşünürken ikilinin her defasında birbirleriyle çekişmesi bu gerçeğin ortaya çıkmasına engel olmaktadır. Yaşananların üstüne Şener’in bu ikiliyi barıştırmak için tüm mahalleyi seferber etmesi de işleri oldukça karıştıracaktır. Yeşilçam tadında çekilen dizi Adile ile Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlaşılma sorunu yüzünden biten aşklarını ve aralarında yaşanan çekişmeleri ekranlara taşıyor. Bakalım Adile ve Münir’in aralarındaki anlaşma ne zaman son bulacak ve çocukları Itır ile Tarık evliliğini öğrendiklerinde neler yaşanacak.

hangimiz-sevmedik-oyunculariBir de Itır ve Tarık hakkında biraz bilgi vereyim.

Selen Soyder (Itır): 26 Aralık 1986 İzmir doğumlu güzel oyuncu 2007 Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilmiştir. Miss Bikini Of The Universe yarışmasında Çin Halk Cumhuriyetî’nde Türkiye’yi temsil etti. Yarışmada birinci olan güzel oyuncu Türkiye’ye En iyi Kostüm ödülünü de getirdi. Yarışmada kızıl kraliçe ünvanını aldı. Soyder 1.78 boyunda, 58 kilodadır. Saç rengi açık kumral, göz rengi koyu kahverengi ve 80-60-90 ölçülerindedir. Yer Gök Aşk dizisinde Toprak Karagül rolünü oynamıştır. Lale Devri dizisinde Toprak Karagül Ilgaz karakterini canlandırmıştır. Son olarak Reaksiyon dizisinde Zeynep karakterini rol oynamıştır.

Can Yaman (Tarık): Yakışıklı oyuncu Can Yaman 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Üniversite eğitmini burslu olarak Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Gönül İşleri dizisiyle yaşamıştır. Gönül İşleri dizisinde Bedir karakterini canlandırmıştır. İnadına Aşk dizisindeki Yalın Aras karakteriyle tanınmıştır.

Sanırım bu kadar bilgi şimdilik yeterli ilerleyen bölümlerde bakalım neler olacak. Sevdim ben bu diziyi:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir