İstanbullu Gelin 6 Ekim

By | 6 Ekim 2017

İstanbullu Gelin iki sezondur keyifle izlediğim dizilerden her bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum diyebilirim 6 Ekim’de yayımlanacak 18. bölüm için, vardığım sonucu paylaşayım.

6 Ekim’de İstanbullu Gelin dizisinde nelere olacak.

Faruk ve Süreyya yol ayrımında!
Bir yol ayrımına gelen Faruk ve Süreyya geri adım atmamakta oldukça kararlı görünseler de,  aralarında aşk denilen o bağ oldukça tamamlanmamış yarım kalmış bir hikayeyken ikisi de birbirlerinden kopamayacaklar.  Bunun için arada da olsa aynı ortamda olmaları fazlasıyla  yetecek.

Onların ayrı kalmalarına sevinenler olduğu gibi, üzülenler de var ve bu  duruma seyirci kalmak istemeyip bir şeyler yapacaklardır.

Ortaya çıkan Garip’in ise geçen bölümden şahit olduğumuz şaşırtıcı sözleri Esma’nın onunla ilgili kesin yargılarını gözden geçirmesine sebep olacak ve birbirlerine daha çok bileneceklerdir. Çünkü aralarında her şeyi bastıran bir öfke bu kadar yoğun oldukça bu bilenme giderek artacaktır.

Faruk, bir yandan Süreyya’nın hamlelerini çözmeye çalışırken bir yandan da Adem’i kontrol altında tutmaya çalışmak zorundadır. En zorda kalan bu durumda Faruktur.

Eltiler sultanı İpek Faruk ve Süreyya’nın odasına geçmenin keyfini sürmektedir.  Bu arada Ademin intikam planları şaşırtacağa benziyor.

Oyunculukları performansları en iyi olanlar ; Özcan Deniz, Aslı Enver, Fırat Tanış, Tamer Levent (Garip), İpek Bilgen, Salih BADEMCİ, Özge BORAK,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir