Kendi Numaramı Nasıl Öğrenebilirim

By | 2 Kasım 2016

Bir yere not etmeniz gereken bilgiler bunlar. Her nasılsa bir şekilde insan kendi telefon numarasını bir an unutabiliyor. Veya yeni satın almış olabiliyor.
Cep Telefonu Numarasını Öğrenme veya kendi numaranı öğrenme kodu GSM servislerini kullanarak telefonunuzda bir çok işlemi kısa yolla yapabilirsiniz cep telefonunuzdan aşağıda verilen numaranı öğrenme kodunu tuşlamanız yeterlidir.

Avea, Vodafone veya Turkcell GSM kullanıcılarından birisi olabilirsiniz. Kendi numaranızı bilmiyorsanız kullanacağınız kod ile birlikte bulabilirsiniz. Telefonunuzdan şu kodları tuşlayarak *101# ardından arama tuşuna basınız. Arama tuşuna bastığınızda GSM kendisini sorgulama yaparak hattınızın numarasını ekranınıza yansıtmaktadır.

kendi-numarani-ogrenmeKullandığınız GSM numarası ile birlikte bazen aklınızda olmayabilir bunun için unutmayacağınız kısa bir kod kullanmanız gerekecektir. Kendi numaranızı öğrenmek için asla başkasını çaldırmanıza gerek kalmayacak. GSM kendi numaranızı öğrenme servisini ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sunulan hizmetten faydalanabilirsiniz.

*101# yap Arama tuşuna basınız.

Bir Cevap Yazın