Kısmetse Olur be Adnan

By | 10 Eylül 2016

kismetse-olur-hazal-semihKısmetse olur programı eleme günü bugün reklamında da görüldüğü gibi  eleme anında konuşulacak ve merak konusu olan Hazalın kıyafeti..Sanırım kim aldığı hususunda hâlâ bir netlik yok fakat net olan şu ki elbisenin üzerinde kelebek olması münasebetiyle Semihin “kelebeğin ömrü bir gün” demesi üzerine Semihin almadığı.. O halde kim aldı?

Acaba çok yeni olan fanlardan falan mı geldi.  Çünkü içerden kimsenin almadığı güçlü bir ihtimal. Semih ve Hazal karşılıklı ve memnun bir şekilde ilerliyorlar. İçerden Semihi bastıracak baskın bir karakter de yok gibi. Tabii Adnan ziyadesiyle  baskın, fakat  Hazala karşı bir şey hissetmediği için onu bu konu dışında tutuyorum.

Adnan demişken ona yakıştırdığım bir gelin adayı yok. Umarım en kısa zamanda ona yakışacak bir aday gelir. Hatta mümkünse bu hafta elemelerde kız evinden Merve dışında ve Aycan dışında biri gitsin. Gelecek olan Adnana yakışır bir gelin adayı olsun. Aycan dışında dedim, evet Aycanın gitmesi iyi olmaz, çünkü strateji yapabilecek tavırlar sergiliyor şimdiden. Doğru şekilde tartışma çıkarabilecek bir karakter gibi. Mamafih elenmemesi güzel olur. Neyse kısmetse oluru izlememe sebep Adnan. Umarım bu sezon her şey senin gönlünce olur. Bu sezon Adnanın olsun diyenler ona gelen her gelin adayını da benimsemesinler ama, onu hak eden bir aday olursa tam destek. Sonra hep destek tam destek diyeceğiz tüm Adnan severler olarak..

Bir Cevap Yazın