Kısmetse Olur

By | 6 Eylül 2016

kısmtsBu sezon televizyonda neye takılacağım biraz belli oldu. Evet “Kısmetse olur” sezonu açıldı. Nedense geçen sezon çok izlememiş olmama rağmen bu sezon heyecanlandım ilk bölümde ve takılacağımı hissettim.

En çok ilgimi çeken de geçen sezondan iki ismin burada bulunuyor olması. Bir türlü evlenemeyen Semih ve Adnan. Semih’i bilmem de Adnan evlenir gibi geliyor bu sezon. Çünkü ilk bölümde Didem ile bir elektrik oldu gibi, bakışlar falan atıldı. Benim favorim laz kızı Hazal. Çok doğal ve yapmacıksız geliyor bana ve ne istediğini biliyor. Kendinden emin bir duruşu var. Henüz ilk bölüm belki ama herhangi bir lüzumsuz ya da yapmacıklığını görmedim ve güzel buluyorum. En itici tipim de belli o da Gamze. Ya bir insan bu kadar yapmacık görünmek için kendini neden zorlar. Kasılma bi akışına bırak belki güzel de görüneceksin bir nebze. Yok yok  kesinlikle itici.

Gözüme çarpan ve biraz kendini konuşturacak tipler  de bana göre Adnan ve Semih başta olmak üzere, Gökhan ve Onur gibi geliyor. Bayanlardan da, Gamze, Didem, mavi saçlı kız, Hazal, bir de tam evlenmek için gelen Rabia…

Erkeklerden bu isimleri dedim çünkü,  bu tipler biraz fevri ve de maço görüntüsü veriyorlar. İnsanlar eleştirmekle beraber genelde böyle tiplere prim veriyor ve daha çok bu tiplerin çıkardığı arıza ya da muhabbetlerden dolayı izliyor dolayısıyla bu durum böyle tiplerin çıtasının daha çok yükseltiyor.

Bakalım yaşayıp gelişmeleri göreceğiz hep beraber.

Bir de adayların giydiği gelinlik modellerinden bazılarını çok beğendim ancak kim ve hangi markanın tasarladığı konusunda bir fikrim yok henüz. Yalnız Seda Akgül biraz daha özenli giyinse güzel olacak çok donuk bir duruşu var bir de donuk giyinip öyle makyaj yapınca çekilmiyor. Ya çok abartılı giyiniyor ya da donuk donuk …

Neyse ben fena takıldım  Seda Akgül’ün Kısmetse Olur’una …

Bir Cevap Yazın