Kozmetik Mağazası Açmak

By | 2 Ekim 2016

Ticarete  atılma mevzuunda maymun iştahımın kabarıp her işi yaparım zihniyetiyle beynimi hırpalaması en sonunda beni de yordu ve kendime sonunda bir sektör buldum.

Kozmetik Mağazası…
Evet, kozmetik üzerine iş hayatına atılmayı düşündüğüm şu günlerde mütemadiyen araştırma yapıyorum. Ve  çok net öğrendiğim birşey var ki, o da kadınlar aç kalır ancak bakımsız kalmaz gerçeği. Bu yüzden doğru bir sektöre adım attığımı düşünüyorum.kzzzmm

Bu aşamada kozmetik mağazası açmak konusuyla ilgili epey bir ön araştırma yapmam gerekti. Bu anlamda bazı markaların kozmetik bayiliklerini arıyorum ve aslında bu işin çok kolay olabileceğini daha net anlıyorum. Adamlar senin tezgah düzenlemene dahi yardımcı oluyorlar.  Fizibilite yapıyorlar senin yerine ve bayağı iş kurma aşamasında olayın içine dahil oluyorlar.

Malı satıp arkamı döneyim olayı çok yok anladığım kadarıyla. İlk olarak Doğacı ve Flormar ile görüştüm gayet güzel dönütler aldım. Görüşmelerim diğer markalarla devam edecek ancak benim her markadan, gidebilirliği olan bir ürün listesi çıkarmam gerekiyor.

Okuyan arkadaşların bu anlamda mesajlarının beklerim.

İşe bağladığım diğer markaları da sizinle peyderpey paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir