Paramparça Dizisi Sponsorları

By | 30 Ocak 2017

Paramparça dizisinin sponsorlarından bahsetmeden önce diziyle ilgili birkaç laf etmekte fayda var. Dizi tam ismine yakışır şekilde senaryoya sahip.

Kısa birkaç sahnesine şahit olduğum dizide sağlam, sağlıklı bir insan yok gibi. Anne babalar sorunlu, çocuklar sorunlu, herkesin kendisiyle ve birbirleriyle bir kavgası, eskiden gelen bir hesabı ve ileriye dönük kuyu kazma planı mevcut. Tüm bu karmaşanın ortasında her zaman sinirli, stresli ve sorunlarla boğulup duran 1-2 kişi…

paramparça dizi sponsorlarıBu dizi böyle nereye gidecek, izleyenler bu diziyi izleyip dizi bittiğinde ne hissediyorlar merak ediyorum. “Vay bee, ne diziydi böyle…”mi diyorlardır acaba?

Paramparça dizi sponsorlarına gelirsek… Dizi de her alanda yoğun bir şekilde dekor ve görsel yerleştirmeler kullanılmış. İç mekanlar olsun, dış mekanlar ve ofis ortamları olsun… Her noktada bir ürün var neredeyse. Açıkcası bu yoğunluk izleyiciyi boğuyor gibi.

Aşağıda diziye sponsor olan bütün markalar mevcut.

Paramparça sponsorları,
Aldo Shoes, Alara Gümüş, closh butik, Çiğdem Akın, BALATT, Bambum, Beymen, Beymen club, Brillo Ofis, Dersion Tekstil, Elma Yayınevi, Erdem-Bambu, Erkol-Oyuncak, Gerday-Boya, Gökçedemir Aydınlatma, Gross Botan Çiçekçilik, İpekyol, Kargün Home, Mehtap, Mudo, Nej, No-22, RENNO,  Snt Stoneware,  Step-Collection, Twist, Zeynep Erdoğan, Karahasan’s, Machka, Özlem Kaya, Arzu Kaprol, Karaca, Cacharel, PARKBRAVO, U.S POLO ASSN, Pierre-Cardin, Adil Işık adL, Dockers, Levis, Nil Uzun Style, Toss, Debenhams, Defacto, Fix silver,  Tiffany, YUKA, Zeynep Hanif, BG Online T-shirt, Deep Sea, Kasha, Nena-Pijama, Penye Mood, Adirondack, Calınca, ESPENICA, Marrakech, Pit Bull jeans, Pitti, Ju. İstanbul, Süleyman Tezcan, Vovi, Nueve Collection, Selma Çilek, Palto İ, Burçe Bekrek, Black Ribbon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir