Quick Sigorta

By | 10 Ekim 2016

Önce Merinos Sigorta adıyla kurulan şirketin ismi Quick Sigorta olarak değişti ve hizmet vermeye başladı. Maslak’ta merkezi bulunan Quick’in sermayesi ise yönetim kurulu başkanı unvanını üstlenen Mahmut Erdemoğlu’nun bu işe büyük umut beslediğini de gösteriyor. Şirketin sermayesi 50 milyon TL. Doğan Emeklilik’in kuruluş sürecinde imzası bulunan Ergo ve HDI’de yöneticilik yapmış Levent Uluçeçen’in Genel Müdür olarak görev aldığı Quick’in yönetiminde ise Mine Erdemoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevini üstleniyor. Diğer üyeler ise Gökay Erdemoğlu, Volkan Yıldız oldu. Mahmut Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu sadece sigorta ile sınırlı kalmadı. Matger adıyla inşaat ve turizm şirketi de kurdu. Mahmut Erdemoğlu Holding bünyesindeki diğer şirketler ise Solar Energy AŞ, GMT İhracat ve İthalat AŞ, Me-Nova Gelişim Merkezi. Bu şirketleri şemsiyesi altında buluşturan Mahmut Erdemoğlu Holding’in merkezi ise Gaziantep değil İstanbul oldu.

Quick Sigorta büyüyen ve gelişen Türk sigortacılık sektörünün önemli bir parçası olmak amacıyla kurulmuş yeni bir sigorta şirketidir. Öncelikli hedefi kasko sigortası dijital ortamda bireylerin ve aracıların ihtiyaçlarını gerçek anlamda karşılayan ve uygun şekilde fiyatlandırılmış poliçelere ulaşmasını sağlamaktır.

quick-sigortaBunun gerçekleşmesi için gerekli teknolojik altyapı çalışmaları tamamlanmış ve bu sistemi etkin şekilde yönetecek kadro oluşturulmuştur.

Quick Sigorta, insana , bilgi teknolojilerine ve trafik sigorta sektörünün gelişmesine katkı sağlayacak çabaların içinde etkin şekilde yer alacak bir kurum olacaktır.

Aracıların satış ve satış sonrası hizmet süreçlerinde daha etkin olabilmesi için gelişmiş bir platform işlevi görecek olan Quick Sigorta, yeni ürün geliştirme ve bunları hızlı bir şekilde üretim sürecine girmesine olanak sağlayacaktır.

DEĞERLERİMİZ

Quick Sigorta; birey ve kurumların risklerini güvence altına alırken aynı zamanda kişlerin, toplumun ve kurumların, herhangi bir hasar durumu yaşamaması için, risklerini önlemeye yönelik her türlü sosyal ve eğitim faaliyetlerini şeklen değil, iş planının bir parçası olarak gerçekleştirir.

Quick Sigorta; bireyler ve kurumlarla olan ilişkilerini salt poliçe şartları ve iş ilişkisi üzerinden yürütmez, hasar-zarar ve diğer benzeri durumlarda kişi ve kurumların yanında güvenilir bir dost ve arkadaş olarak yer alır.

– Müşterilerimizi tanımak ve onlara en iyiyi en kolay yoldan sunmak.

– Sektörde yeni hizmetler konusunda öncü olmak.

– Her zaman daha iyi hizmet ve en uygun ürünleri sunmak için heyecan ve istekle çalışmak.

– Faaliyette bulunduğumuz çevre ve sektörün gelişimine daima katkı sağlamak.

– Sektörün tüm tarafları ile en etkin şekilde iletişim içinde olmak ve toplum ve bireylerin gelişimine katkıda bulunacak olan projelerde yer almak.

2 thoughts on “Quick Sigorta

  1. Quick Sigorta

    Yeni şirket iyidir, güzeldir. Sektöre rekabet açısından canlılık gelir ve bu da sonuçta vatandaşa yarayacaktır. Ama quick sigorta adı biraz böyle çizgi film gibi olmuş. 🙂 Alışmak lazım tabii, duya duya normalleşir.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir