Semih ve Hazal İkilisi

By | 8 Eylül 2016

semhBu aralar kendimi televizyona kaptırmanın bir bakıma kafa rahatlığını yaşıyorum. Çünkü sadece kafamı çok sağlam dağıtıyor. O kadar komik programlar var ki gülmemek takılmamak elde değil. İster istemez kafanız dağılıyor.

Ama benim takıldığım Kısmetse Olur programına fena takılmış durumdayım. Geçen yazdığım gibi benim favorim Hazal. Ve sevdiğim bir gelişme oldu programda Semih ve Hazal yakınlaşması. Erkek adaylardan favorim ve Hazal’a yakıştırdığım biriydi.Ve çok güzel gidiyorlar gibi. Biraz Gökhan’a da acıyorum çünkü Hazal’ı çok beğendiği net bir şekilde anlaşılıyordu. Diğer taraftan hiç bir şekilde yakıştırmadığım bir çift türedi. Gamze ve Tolga kusura bakmasınlar da abla kardeş gibi görünüyorlar. Bence devam etmemeleri gerekiyor. Herkes Adnan ve Didem yakıştırmasında bulunuyor ancak bence Adnan ve Aycan yakınlaşması olacak ilerleyen günlerde ve haftanın birincisi ya Hazal, ya Adnan  olacak gidecek kişi de Onur ya da Şahin olacak diye tahmin ediyorum.

Bugün ki bölümde Semih ve Hazal arasında çok hoş diyaloglar oldu çok sempatiktiler. Özellikle Semih’in kendisini Kadir İnanır’a ve Hazal’ı da Türkan Şoray’a benzetmesi çok tatlı bir sahneydi.

Bakalım yarın ki bölümde neler olacak merakla bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir