Skype Arkadaş İsteği Kabul Etme

By | 25 Ocak 2017

Sizler de benim gibi uzun zaman boyunca Skype programına direnip de yeni kurduysanız ilk arkadaş ekleme denemenizde takılmış olabilirsiniz. Tamam kişi ekleme kısmında sorun yok. Arama düğmesine tıklayıp e-posta adresinden aradığınız kişiyi ekleyebiliyorsunuz. Ancak sizi ekleyen kişilerin ekleme istediğini nasıl kabul edeceksiniz.

İşte ayrıntılar.

Kişi ekleme isteğini nasıl kabul ederim?

skype kişi kabul etme

Arkadaşlarınızla ve ailenizle konuşabilmeniz için önce kişi ayrıntılarını paylaşmanız gerekir. Size bir kişi ekleme isteği gönderilirse ilgili kişi ile konulabilmeniz için önce bu isteği kabul etmelisiniz.

Kişi ekleme isteğini kabul etmek için:

Kişi listenizin üst kısmında bulunan Yakın Zamanda‘yı tıklayın. Turuncu daire içindeki sayı bekleyen kaç tane kişi ekleme isteğiniz veya anlık mesajınız olduğunu gösterir.
Durum simgesi olarak soru işareti görünen kişiden alınan mesaj, bekleyen kişi ekleme isteğidir.
Kişi ekleme isteğini kabul etmek veya reddetmek için, kişinin adını tıklayarak sohbet penceresine girin.
Kişi ekleme isteğini kabul etmek için Kabul Et‘i tıklayın. İlgili kişi, kişi ekleme listenize eklenir ve bundan sonra bu kişinin çevrimiçi durumunu görebilir, onunla ücretsiz çağrılar ve görüntülü çağrılar yapabilirsiniz.
Alternatif olarak, bu kişiyle bağlantı kurmak istemiyorsanız Reddet seçeneğiyle bu kişiyi reddedebilirsiniz.

Çevrimiçi durumdaysanız ve Skype görev çubuğunuzda simge durumuna küçültülmüş durumdaysa, gelen kişi ekleme istekleri sistem tepsinizde açılır pencere bildirimi olarak görünür. Açılır pencereyi tıklayarak isteği açın ve daha önce belirtilen adımları izleyin.

Bir veya birden fazla kişinin ayrıntılarını çağrı sırasında veya bir anlık mesaj görüşmesinde arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın