Taç, Days ın Colors Ve Şehir Manzaralı Halı, Perde ve Yatak Örtüsü

By | 6 Eylül 2018

Bu ara yine bir ev yenileme derdinde ya da, sendromundayım. Oğlumun odasını tekrar bir elden geçirme isteği hasıl oldu. Geçen yıl Bellonadan yatağını ve masasını henüz yenilemiştim oysa. Ama oğlumun bu aralar gerek konuşmalarından, gerek davranışlarından büyüdüğünü ve artık genç bir çocuk olduğunu farkettim. Ve düşündüm de artık her tarafı turuncu ve yeşil olan odası, ona fazla bebeksi kalıyor.

 

İşe koyuldum hemen önce Kaşmir bir halı beğenerek ve alarak başladım. Gayet modern ve şehir desenli bir modelini aldım ve oğlum çok beğendi. Odaya halıyı serince diğer değişiklikler de beraberinde gelmek zorunda oldu zaten. Çünkü, halıya hemen hemen hiçbir şey uyum sağlamıyordu. Uyku setindeki yoğun turuncu, yeşil ve mavi renkleri de kamufle etmem gerekiyordu. Uyku setine sağlam para vermiştim gözden çıkarıp bu kadar kısa süre sonra yenisini almak, müsriflik olacaktı bu durumda çözümü yatak örtüsü almak da buldum.

Tabii alacağım yatak örtüsü halının desenin de olsun diye epey bir dolaştım ev tekstil mağazalarını. Taç, Days ın Colors, İstikbal, Bellona en sonunda buldum. Hem de halının aynı desenin de yatak örtüsü. Bugünün en güzel olayıydı. Yatağı kapattık uyum sağladık ancak bitmedi.
Perdemiz bu kadar modern tasarımın yanında fazla klasik kalıyordu diye düşündükten sonra inanamayacaksınınz ama, aynı desenin Stor perdesini de buldum ve yaptırdım. Müthiş bir yenilik oldu fikrimce. Oğlumda durumdan gayet memnun.

Bu şehir manzaralı halılar perdeler ve yatak örtüleri kesinlikle doğru seçim tavsiye ederim. İyi yenilikler:)r çocuk olarak memnun olmak zorunda :). Çünkü çok yoruldum ben 🙁 ama geleceğin piyanistine değer diye düşünüyorum ve onu çok seviyorum.

prd

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir