Yamaha Diye Gidip Casio Piyano Almak Güzel Bişey

By | 24 Ekim 2016

Oğlumun yoğun müzik sevdası piyanoya yoğunlaşarak ilerliyor. Bu doğrultuda gittiği piyano kursunda öğretmeninin de  yönlendirmesi sonucu, doğru piyanoya karar verdik ve aldık. Bugün kurulumu yapılacak.

Şunu farkediyorum her geçen gün biraz daha, çocuğuma baktıkça, bir çocuk müzikle içli dışlı olduğu zaman kesinlikle karakteri, davranışları olumlu yönde dehşet derecede değişiyor.

Gelelim piyano alma maceramıza, piyano ararken insanın bilmediği bir sektörde ne kadar rahat aldanabileceğini, daha kaba bir tabirle  kandırılabileceğini farkettim. Bir defa kim ne derse, doğru diyorsunuz, çünkü, bilmiyorsunuz. Tabii bunlar bir hafta önceydi, artık  konuyla ilgili kendimize yetecek kadar bilgiye sahip olduğumu söyleyebilirim.
Hem de aldanmadan önce bir bilgi birikimine sahip olduğumuza inanıyorum. 🙂 Şöyle ki, yaptığımız piyasa araştırmasının sonunda alabileceğimiz en uygun fiyata aldığımıza eminim.

 

casio-cdp-120Bu modeller piyanoya yeni başlayan çocuğunuz için en az beş altı yıl kullanacağı en güzel, en uygun modeller.

 

Çoğunluğu Casio Piyanolar bunlar. İyi dinletiler şimdiden. 🙂

One thought on “Yamaha Diye Gidip Casio Piyano Almak Güzel Bişey

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir