Zahide Yetişmese Ne Olur

By | 30 Ağustos 2016

zhdMedya bazen insanları hakikaten çok aptal yerine koyuyor. Bugün Zahide Yetiş‘in sunduğu sabah programına gözüm ilişti. Programda Cihan Aksoy diye bir doktor sağlık üzerine bütün beden diliyle konuşuyor. Stüdyoda bulunan kadrolu bayanlara  nasıl egzersiz yapmaları gerektiği konusunda birtakım hareketler  gösteriyor.

Bayanlar da yazık, canhıraş bir şekilde figürleri 🙂 yapmaya çalışıyor. Adeta yaparlarsa ölmeyeceklerine inanmış bir edayla. Bu tarz programlarda sunucular ayrı komik, konuklar ayrı komik, konular ayrı komik.

Bütün bu komikliklerin arasında programa renk olsun diye bir huzur evine konuk oluyorlar, orada bulunan yaşlı insanlara yaşadıkları sağlık sorunlarını söylemelerini istiyorlar. Huzur evi İzmirde, program İstanbulda yaşlı insanların sağlık sorunlarını ekrandan öğrenip ekran üzerinden hastalıklarının ne olduğunu kendilerine söylemek gibi bir saçmalık yapacaklar diye tahmin ediyordum ki,  nitekim öyle de oldu. Evet hocam durum nedir diye doktorumuza döndü Zahide Yetiş hanım.

Gülüyorum ve kızıyorum insanları şovlarına dahil etmek ne kadar kolay ve bunu ne kadar saygısız ve hunharca yapıyorlar. Ve bu programları izleyen doktorlar neden uyarı vs herhangi birşey de bulunmuyorlar.

Yaşlıları ve çocukları alet etmeyin ne halt yaparsanız yapın diyesim geliyor haykırarak. Allah akıl fikir versin bütün topluma inşallah .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir