A101 GoSmart Taşınabilir Şarj Cihazı

Bu hafta A101 ‘de satışa sunulan GoSmart taşınabilir şarj cihazları hem özellikleri hem de fiyatları açısından dikkate değer gözüküyor. Bu hafta A101 marketlerinde üç farklı modelde GoSmart taşınabilir şarj cihazı satışa sunulmuş.

Birinci seçenekte 4400mah taşınabilir şarj cihazı sunulmakta ki farklı renk seçenekleri aynı zamanda Fener olarak kullanılabilmesi ve USB bağlantısıyla şarj edebilme özelliği bu Smart taşınabilir şarj cihazını müşterilerine sunmakta. Eğer bu modeli almak istiyorsanız fiyat ise 16.95 olarak belirlenmiş ki bu fiyat oldukça ideal gözüküyor en az 2000 mAH lik bir akıllı cep telefonunu iki kere şarj edebilme olanağı size sunacak gibi gözüküyor.

Diğer model ise 7800 mah GoSmart taşınabilir şarj cihazı gelmekte bu şarj cihazı aynı anda 2 akıllı cep telefonunu veya tablet PC’yi şarj edebilme özelliği ile gelmekte ki bu da oldukça ciddi bir avantaj aynı anda iki cihazınızı birden şarj edebileceksiniz ve 7800mah gibi oldukça ciddi bir güç kaynağına sahip olmuş olacaksınız .Bu taşınabilir şarj cihazının fiyatı ise 26.95 olarak belirlenmiş ki bu da oldukça iddialı ve başarılı bir fiyat performans olarak karşımıza çıkıyor.

Üçüncü model ise 10400 mah GoSmart taşınabilir şarj cihazı gelmekte bu şarj cihazı ile daha fazla cihazınızı veya aynı cihazınızı çok daha fazla sayıda şarj edebileceksiniz. 10400mah gibi oldukça ciddi bir güç kaynağına sahip olmuş olacaksınız. Bu taşınabilir şarj cihazının fiyatı ise 34.95 olarak belirlenmiş ki bu da oldukça iddialı ve başarılı bir fiyat performans olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer sizin de böyle bir taşınabilir şarj cihazı ihtiyacınız varsa mutlaka bu ürünü yakından incelemelisiniz deriz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: