Buharlı Hava Nemlendirici Tavsiye

Uzun zamandır almayı planladığım buharlı hava nemlendirici için geçtiğimiz günlerde epey bir inceleme yaptıktan sonra Hepsi Burada sitesinden ürünün siparişini verdim. Buharlı nemlendiriciyi seçerken epey bir alternatif içinde öncelikle su kapasitesi en büyük olanı seçmeye çalıştım. Göze hoş gelen aksesuar eklinde veya oyuncak gibi olanlar usbden çalışanlar da vardı. Ancak benim tercihim su haznesinin büyüklüğünden dolayı Sinbo oldu. Web sayfasında Sinbonun en uygun fiyatlı buharlı nemlendiricini 120 TL civarında sipariş verdim ve 2-3 gün içinde kargo geldi.

Sinbo Buharlı Nemlendirici ürününü büyük bir merakla açtığımda büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Öncelikle kutudan çıkması gereken bir parça kutuda yoktu. Bu durumdan iyice şüphelendiğimden bu sefer cihazın altını üstünü epey bir inceledim. ve ürünün daha önceden açılıp kullanılmış olduğunu gördüm. Alt kısmında oldukça fazla çizikler ve lekeler vardı. Böyle olunca cihazı olduğu gibi toplayarak kutuya yerleştirdim ve Hepsi Burada iade sisteminden iade talebi oluşturup cihazı Aras Kargoyla geri gönderdim. Hepsi Burada’da dükkan açan bir satıcının özensiz bir ticaret denemesinin kurbanı olmuştum ve birkaç günüme mal oldu bu durum.

Sinbo buharlı nemlendiriciyi iade ettikten sonra diğer satıcıların ürünlerine baktım ancak fiyatlar 150 TL civarındaydılar. Böyle olunca ikinci el bir nemlendirici almayı daha çok düşündüm. İkinci el piyasasında Letgo gerçekten iyi bir durumda. Letgo sistemindeki alternatifleri incelediğimde 5 lt kapasitede Sinbo ve Weewell marka nemlendiricilere yoğunlaştım.

İkinci el ürünlere baktığımda bu ürünlerinde neredeyse bana sıfır diye gönderilen ürünle aynı temizlikte olduğunu gördüm. Fiyatlarda 35 TL civarında başlayıp yukarı doğru gidiyordu. Bu cihazlardan birini en kısa sürede alıp evdeki hava kuruluğu sorunu çözeceğim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: