Sevgililer Günü Hediyeleri

Son yıllarda hediye alınması gereken gün sayısı gittikçe artıyor. Gerçi 14 Şubat Sevgililer Günü yenilerden sayılmaz. Şimdilerde birçok kişi, eşine dostuna bir an önce bir hediye, biraz da farklı bir hediye bulabilmenin telaşı içinde.

Eskiden gider çarşı pazar dolaşır, görüp inceleyip usulünce sevgililer günü hediyesi alınırdı. Şimdi devir internetten alışveriş devri. Hediye siteleri, alışveriş siteleri, çiçek sipariş siteleri revaçta. Sevgililer günü için klasik hediyeler sunan web siteleri olduğu gibi, gerçekten enteresan, ilginç hediyeler sunan alışveriş siteleri de mevcut. Fırsat siteleri de son 1-2 yılda alışveriş lügatımıza girdi ki, artık biraz israf boyutuna da girse, içimiz dışımız tüketim oldu.

Gelin bu sevgililer günü, sevdiğinize klasik bir hediye alın. Bir bayan ise hediyenin sahibi olacak kişi, en sadesinden bir çiçek alın. Kırmızı ise gül olsun, sarıysa papatya olsun.

Ya da bir erkek ise hediye verilecek olan kişi, gidin bir kravat alın. Bir kravat, veya hazır mevsim kış iken, güzel bir erkek atkısı alın.

Bence bazen, öyle derinlere inmeye, aman ne alsam ne alsam diye uğraşmamalı. Gidip, en sadesinden, en içteninden bir hediye almalı.

Ya da boşverin hediyeyi, hiçbirşey almayın ki, sevginizi/sevgilinizi 14 Şubata hapsetmeyin.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: